-3%

Ноутбук Lenovo Legion Pro 5 16IRX10 (83NN004AGE) Eclipse Black
73 399 ₴
71 539 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12910587
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Lenovo. Відеоадаптер, виробник: NVIDIA. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Тип відеокарти: дискретна. Операційна система: Windows 11 Home. Стан товару: Новий. Частота оперативної пам'яті, МГц: 5600. Кількість слотів ОЗП: 2 слоти. Тип дисплея: IPS. Роз'єми і порти: 1 x HDMI 2.1. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Колір: чорний. Бездротові можливості: Bluetooth 5.2. Покриття дисплея: антивідблискове. Роздільна здатність: 2560 x 1600. Бездротові можливості: Wi-Fi 6 802.11ax. Кількість ядер: 16. Тип: ігровий. Тип процесора: Intel Core i7. Частота оновлення екрану, Гц: 240. Особливості: вбудований мікрофон. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 8. Особливості: вбудовані динаміки. Серія: Lenovo Legion Pro 5. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-A. Вага, кг: 2.4. Матеріал корпусу: алюміній. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Оперативна пам'ять, ГБ: 32. Клас: для геймерів. Потужність батареї, Вт/год: 80. Максимальна частота процесора, ГГц: 5.2. Матеріал корпусу: пластик. Чіпсет: Intel SoC. Особливості: Ethernet (LAN). Роз'єми і порти: 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-C. Тип пам'яті відеокарти: GDDR7. Розміри, мм: 364.38 x 268.06 x 21.69-25.95. Діагональ дисплея, ": 16. Яскравість, кд/кв.м: 500. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Модель процесора: Intel Core i7-14650HX. Особливості: веб-камера. Роз'єми і порти: 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A. Серія відеокарти: NVIDIA GeForce RTX 5060. Особливості: клавіатура з цифровим блоком. Мінімальна частота процесора, ГГц: 1.6.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.4 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 240 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 80 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32768 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | Intel Core i7-14650HX |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 5200 МГц |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Графічний чипсет | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Інші функції й особливості | Ethernet (LAN), вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, клавіатура з цифровим блоком |
| Клас | для геймерів |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 1.6 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 364.38 x 268.06 x 21.69-25.95 |
| Серія | Lenovo Legion Pro 5 |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Яскравість, кд/кв.м | 500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 71 539 ₴







