-3%

Ноутбук MSI Katana 15 HX (B14WEK-001US) Black
53 599 ₴
52 019 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13430497
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: MSI. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Роз'єми і порти: 1 x HDMI. Операційна система: Windows 11 Home. Частота оперативної пам'яті, МГц: 5600. Стан товару: Новий. Відеоадаптер, виробник: NVIDIA. Кількість слотів ОЗП: 2 слоти. Тип дисплея: IPS. Бездротові можливості: Bluetooth 5.3. Колір: чорний. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Тип відеокарти: дискретна. Покриття дисплея: матове. Кількість ядер: 16. Роздільна здатність: 1920 x 1080. Тип процесора: Intel Core i7. Тип: ігровий. Чіпсет: Intel SoC. Особливості: Ethernet (LAN). Роз'єми і порти: 3 x USB Type-A. Вага, кг: 2.4. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 8. Особливості: вбудовані динаміки. Оперативна пам'ять, ГБ: 16. Об'єм SSD, ГБ: 512. Серія: MSI Katana. Серія відеокарти: NVIDIA GeForce RTX 5050. Матеріал корпусу: пластик. Бездротові можливості: Wi-Fi 6E 802.11ax. Особливості: вбудований мікрофон. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Клас: для геймерів. Діагональ дисплея, ": 15.6. Максимальна частота процесора, ГГц: 5.2. Потужність батареї, Вт/год: 75. Тип пам'яті відеокарти: GDDR7. Розміри, мм: 359 x 262 x 26. Роз'єми і порти: 1 x USB Type-C. Особливості: веб-камера. Модель процесора: Intel Core i7-14650HX. Частота оновлення екрану, Гц: 144. Особливості: клавіатура з цифровим блоком. Мінімальна частота процесора, ГГц: 2.2.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.4 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 75 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | Intel Core i7-14650HX |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 5200 МГц |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | Ethernet (LAN), вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, клавіатура з цифровим блоком |
| Клас | для геймерів |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.2 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 359 x 262 x 26 |
| Серія | MSI Katana |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 52 019 ₴






