-3%

Ноутбук Thunderobot RS16 (RS16-R9985HX57TE1Q240ARC) Turquoise
103 899 ₴
101 289 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13261917
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Thunderobot. Роз'єми і порти: 1 x mini Displayport. Кількість ядер: 12. Відеоадаптер, виробник: NVIDIA. Операційна система: DOS. Тип процесора: AMD Ryzen 9. Бездротові можливості: Wi-Fi 6 802.11ax. Особливості: Kensington. Бездротові можливості: Bluetooth 5.2. Кількість слотів ОЗП: 2 слоти. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Тип дисплея: IPS. Тип: ігровий. Тип відеокарти: дискретна. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Роздільна здатність: 2560 x 1600. Роз'єми і порти: 1 x HDMI 2.1. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Колір: бірюзовий. Стан товару: Новий. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C. Яскравість, кд/кв.м: 500. Роз'єми і порти: 4 x USB 3.2 Gen 1 Type-A. Модель процесора: AMD Ryzen 9 9850HX. Розміри, мм: 357 x 259.8 x 29.8. Серія відеокарти: NVidia GeForce RTX 5070Ti. Особливості: веб-камера. Особливості: клавіатура з цифровим блоком. Особливості: Ethernet (LAN). Особливості: з підсвіткою клавіатури. Особливості: вбудований мікрофон. Особливості: вбудовані динаміки. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 12. Чіпсет: AMD SoC. Діагональ дисплея, ": 16. Потужність батареї, Вт/год: 80. Максимальна частота процесора, ГГц: 5.1. Вага, кг: 2.5. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Клас: для геймерів. Роз'єми і порти: 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-A. Серія: Thunderobot RS16. Оперативна пам'ять, ГБ: 32. Частота оновлення екрану, Гц: 240.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 2.5 кг |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Бірюзовий |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Об`єм відеопам'яті | 12 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 240 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Кенсінгтонський замок |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 80 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI, mini DisplayPort |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32768 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 9 9850HX |
| Тип процесора | AMD Ryzen 9 |
| Частота процесора | 5100 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | Ethernet (LAN), Кенсінгтонський замок, вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, клавіатура з цифровим блоком |
| Клас | для геймерів |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 357 x 259.8 x 29.8 |
| Серія | Thunderobot RS16 |
| Чипсет | AMD SoC |
| Яскравість, кд/кв.м | 500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 101 289 ₴







