-3%

Ноутбук Thunderobot R16 (R16-i9139HX58C1Q300RG) Gray
126 499 ₴
123 259 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13622757
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Thunderobot. Роздільна здатність: 2560 x 1600. Відеоадаптер, виробник: NVIDIA. Тип дисплея: IPS. Колір: чорний. Кількість слотів ОЗП: 2 слоти. Тип процесора: Intel Core i9. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Тип відеокарти: дискретна. Тип: ігровий. Кількість ядер: 24. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Стан товару: Новий. Бездротові можливості: Wi-Fi 6 802.11ax. Бездротові можливості: Bluetooth 5.2. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Роз'єми і порти: 1 x HDMI 2.1. Операційна система: DOS. Максимальна частота процесора, ГГц: 5.4. Особливості: Ethernet (LAN). Чіпсет: Intel SoC. Оперативна пам'ять, ГБ: 16. Серія відеокарти: NVIDIA GeForce RTX 5080. Частота оновлення екрану, Гц: 300. Яскравість, кд/кв.м: 500. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 16. Вага, кг: 2.6. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C. Розміри, мм: 358 x 266 x 31.5. Діагональ дисплея, ": 16. Особливості: вбудований мікрофон. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Особливості: вбудовані динаміки. Потужність батареї, Вт/год: 63. Серія: Thunderobot R16. Особливості: клавіатура з цифровим блоком. Роз'єми і порти: 3 x USB 3.2 Gen 1 Type-A. Модель процесора: Intel Core i9-13900HX. Особливості: веб-камера. Мінімальна частота процесора, ГГц: 3.9. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Клас: для геймерів.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 2.6 кг |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Об`єм відеопам'яті | 16 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 300 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 63 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 24 |
| Модель процесора | Intel Core i9-13900HX |
| Тип процесора | Core i9 |
| Частота процесора | 5400 МГц |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | Ethernet (LAN), вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, клавіатура з цифровим блоком |
| Клас | для геймерів |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 3.9 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 358 x 266 x 31.5 |
| Серія | Thunderobot R16 |
| Яскравість, кд/кв.м | 500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 123 259 ₴







