-3%

Ноутбук Asus VivoBook 15 F1504VA-BQ150 (90NB13Y1-M01JS0_16) Quiet Blue
28 099 ₴
27 159 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13695197
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Asus. Тип оперативної пам'яті: DDR4. Колір: темно-синій. Стан товару: Новий. Відеоадаптер, виробник: Intel. Бездротові можливості: Bluetooth. Покриття дисплея: матове. Роздільна здатність: 1920 x 1080. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Тип: класичний. Тип процесора: Intel Core i3. Тип дисплея: IPS. Тип відеокарти: інтегрована. Бездротові можливості: Wi-Fi. Операційна система: DOS. Кількість ядер: 6. Діагональ дисплея, ": 15.6. Об'єм SSD, ГБ: 512. Особливості: клавіатура з цифровим блоком. Потужність батареї, Вт/год: 42. Особливості: вбудовані динаміки. Особливості: вбудований мікрофон. Модель процесора: Intel Core i3-1315U. Вага, кг: 1.7. Серія: Asus VivoBook. Об'єм відеопам'яті, ГБ: використовує оперативну пам'ять. Особливості: веб-камера. Клас: для навчання. Чіпсет: Intel SoC. Максимальна частота процесора, ГГц: 5.4. Мінімальна частота процесора, ГГц: 0.9. Серія відеокарти: Intel UHD Graphics. Оперативна пам'ять, ГБ: 16. В групі: Хороші.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics UHD |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 42 Вт/год |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core i3-1315U |
| Тип процесора | Core i3 |
| Частота процесора | 5400 МГц |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Користувальницькі характеристики | |
| В групі | Хороші |
| Інші функції й особливості | вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, клавіатура з цифровим блоком |
| Клас | для навчання |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 0.9 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Серія | Asus VivoBook |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 159 ₴

