
Ігрова приставка Asus ROG Ally X 2024 2ТB (RC72LA-ALLYX.Z1X2TB) Black
46 549 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13736077
+380 (95) 819-42-80
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Asus. Інтерфейс: вихід на навушники. Інтерфейс: 2 x USB Type-C. Тип: портативна. Бездротові можливості: Bluetooth 5.4. Колір: чорний. Комплектація: адаптер живлення. Комплектація: ігрова консоль. Тип карт памяті: Micro SD. Тип карт памяті: карти пам'яті. Тип акумулятора: Li-ion. Бездротові можливості: Wi-Fi 802.11 ax. Стан товару: Новий. Роздільна здатність: 1920 x 1080 (Full HD). Роздільна здатність: 1920 x 1080 (Full HD). Розмір, мм: 280 x 111 x 36.9. Вага, кг: 0.678. Матеріал корпусу: АБС-пластик. Потужність батареї, Вт/год: 60. Додатково: Hi-Res-сертифікація. Додатково: вбудований мікрофон. Ігри в комплекті: відсутні. Платформа: Asus Rog Ally. Рік випуску, р.: 2024. Процесор: AMD Ryzen Z1 Extreme. Додатково: вбудовані динаміки. Дисплей, ": 7. Вбудована пам'ять, ГБ: 2000. Додатково: технологія AI Noise-Canceling. Контролер: вбудований. Додатково: гіроскоп. Тип оперативної памяті: LPDDR5X. Особливості: світлові індикатори. Оперативна пам’ять, ГБ: 16. Особливості: з сенсорним екраном. Додатково: Dolby Atmos.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Бездротові можливості | Bluetooth, Wi-Fi |
| В комплект входить | Ігрова приставка, Мережевий адаптер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 7 дюйм |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм, USB |
| Об'єм накопичувача | 2000 GB |
| Особливості | Підтримка HD |
| Живлення | Li-Ion |
| Підтримувані карти пам'яті | SD |
| Стан | Новий |
| Тип приставки | Портативна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 678 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ігри в комплекті | відсутні |
| Додатково | Dolby Atmos, Hi-Res-сертифікація, вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, гіроскоп, технологія AI Noise-Canceling |
| Контролер | вбудований |
| Кількість геймпадів, шт | без геймпада |
| Лінійки | Asus Rog Ally |
| Матеріал корпусу | АБС пластик |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16384 GB |
| Потужність батареї, Вт/год | 60 |
| Процесор | AMD Ryzen Z1 Extreme |
| Розмір, мм | 280 x 111 x 36.9 |
| Рік випуску, р. | 2024 |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 549 ₴





