-7%

Ноутбук Gigabyte AERO X16 (1TH93EEC94AH) Black
56 999 ₴
53 289 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 13806517
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Gigabyte. Роздільна здатність: 2560 x 1600. Частота оперативної пам'яті, МГц: 5600. Тип дисплея: IPS. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Кількість слотів ОЗП: 2 слоти. Колір: чорний. Стан товару: Новий. Покриття дисплея: антивідблискове. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Роз'єми і порти: 1 x HDMI 2.1. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Відеоадаптер, виробник: NVIDIA. Бездротові можливості: Bluetooth 5.2. Тип: ігровий. Тип відеокарти: дискретна. Тип: ультрабук. Операційна система: Windows 11 Home. Покриття дисплея: матове. Клас: для роботи та навчання. Роз'єми і порти: 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Особливості: вбудовані динаміки. Додаткові параметри: 3D сканер обличчя. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 8. Особливості: веб-камера. Матеріал корпусу: пластик. Клас: для роботи з графікою. Модель процесора: AMD Ryzen AI 7 350. Яскравість, кд/кв.м: 400. Комплектація: зарядний пристрій. Додаткові параметри: підтримка VR. Ємність батареї, мАгод: 4790. Частота оновлення екрану, Гц: 165. Бездротові можливості: Wi-Fi 6E 802.11ax. Додаткові параметри: тачпад. Додаткові параметри: технологія зниження рівня синього світла. Серія: Gigabyte AERO. Додаткові параметри: підтримка Adaptive-Sync. Додаткові параметри: 100% охоплення sRGB. Тип процесора: AMD Ryzen AI 7. Розміри, мм: 355 x 250.7 x 19.99. Вага, кг: 1.9. Тип пам'яті відеокарти: GDDR7. Тип вбудованої пам'яті: M.2 PCIe NVMe SSD. Роз'єми і порти: 1 x USB 4. Кількість ядер: 8. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Клас: для геймерів. Додаткові параметри: швидка зарядка. Комплектація: документація. Потужність батареї, Вт/год: 76. Серія відеокарти: NVIDIA GeForce RTX 5050. Додаткові параметри: Copilot+ PC. Особливості: шторка для камери. Особливості: вбудований мікрофон. Максимальна частота процесора, ГГц: 5. Роз'єми і порти: 1 x USB 2.0 Type-A. Роз'єми і порти: 1 x RJ45. Комплектація: ноутбук. Діагональ дисплея, ": 16. Додаткові параметри: MUX Switch. Додаткові параметри: Pantone Validated. Додаткові параметри: Dolby Atmos. Напруга батареї, В: 15.56. Мінімальна частота процесора, ГГц: 2. Додаткові параметри: Gigabit Ethernet. Оперативна пам'ять, ГБ: 16.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.9 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 76 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 7 350 |
| Частота процесора | 5000 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї, мАгод | 4790 |
| Клас | для геймерів|для роботи з графікою|для роботи та навчання |
| Комплектація | документація, зарядний пристрій, ноутбук |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2 |
| Напруга батареї, В | 15.56 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 355 x 250.7 x 19.99 |
| Серія | Gigabyte AERO |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Тип процесора | AMD Ryzen AI 7 |
| Яскравість, кд/кв.м | 400 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 289 ₴







