ПУЛЬСУЮЧА ПОТУЖНІСТЬ Серія Pulse GL із металевою бронею сірого титану та контурними лініями призначена для тих, хто любить футуристичну естетику. Дизайн довкола клавіатури доповнюється допоміжним інтерфейсом дисплея. Шестикутна конструкція в нижній частині шасі зображена з класичної сцени фільму про міжзоряних винищувачів, що ширяють над планетами. Оснастіть серію Pulse GL та повністю розкрийте її потенціал. ПОТУЖНА ПРОДУКТИВНІСТЬ ДЛЯ ГРИ Оснащується новим 11-м поколінням. Процесор Intel Core i7, це до 40% приросту продуктивності в порівнянні з попереднім поколінням. Досягніть більшої потужності за допомогою цього 8-ядерного процесора, що підтримує двоядерну турбо-частоту до 4,6 ГГц, для максимальної ефективності ігрового процесу, багатозадачної роботи та продуктивності. GEFORCE RTX™ 30 СЕРІЇ - неперевершена гра Графічні процесори GeForce RTX™ 30 серії забезпечують максимальну продуктивність для геймерів та творців. Вони працюють на базі Ampere-архітектури RTX 2-го покоління NVIDIA-з новими ядрами RT, тензорними ядрами та потоковими мультипроцесорами для найбільш реалістичної графіки з трасуванням променів та передових функцій штучного інтелекту. ОСВІТИТЕ СВІЙ СТИЛЬ Налаштуйте клавіатуру з підсвічуванням RGB за допомогою Mystic Light від MSI Center відповідно до вашого унікального ігрового стилю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.3 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 3070 |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 53.5 Вт/год |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core i7-11800H |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 3200МГц |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | веб-камера, з підсвіткою клавіатури, клавіатура з цифровим блоком |
| Інтерфейси | 1 x USB 2.0 Type-A |
| Клас | для геймерів |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 359 x 259 x 24 |
| Серія | MSI Pulse |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 959 ₴








