
Чохол-книжка для планшета BeCover Smart Case для Oppo Pad SE/OnePlus Pad lite 11.0 2025 Purple (714782)
469 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13778097
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: BeCover. Тип: обкладинка. Тип: книжка. Діагональ екрану, ": 11. Стан товару: Новий. Особливості: протиударні. Виробник планшета: OnePlus. Матеріал: термополіуретан. Виробник планшета: Oppo. Колір: фіолетовий. Матеріал: поліуретанова шкіра. Матеріал: пластик. Особливості: з підставкою. Тип: книжка. Матеріал: мікрофібра. Додатково: противоскользящая поверхность – удобно держать в руке. Додатково: захист від подряпин. Модель планшета: OnePlus Pad Lite 11 2025. Додатково: сумісність з автовключенням/виключенням дисплея (при наявності функції у планшета). Глибина, мм: 7.4. Комплектація: чохол-книжка. Модель планшета: Oppo Pad SE. Додатково: внутрішнє оздоблення з мікрофібри. Особливості: функція Sleep/Wake. Додатково: функція підставки. Ширина, мм: 166.5. Розміри, мм: 254.9 x 166.5 x 7.4.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BeCover |
| Діагональ екрану пристрою | 11" |
| Матеріал | Поліуретан |
| Призначення | Для планшета |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Стан | Новий |
| Товщина пристрою | 7.4 мм |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина пристрою | 166.5 мм |
| Модель планшета | Oneplus Pad |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Комплектація | чохол-книжка |
| Розміри, мм | 254.9 x 166.5 x 7.4 |
| Тип застежки | протиковзна поверхня — зручно тримати в руці |
Інформація для замовлення
- Ціна: 469 ₴



