
Чохол-книжка для планшета ArmorStandart Smart Case для Lenovo Idea Tab Pro 12.7 Lavender (ARM85074)
699 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13780147
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: ArmorStandart. Стан товару: Новий. Виробник планшета: Lenovo. Особливості: протиударні. Матеріал: шкірзамінник. Особливості: з підставкою. Тип: книжка. Матеріал: пластик. Діагональ екрану, ": 12.7. Матеріал: мікрофібра. Колір: лавандовий. Модель планшета: Lenovo Idea Tab Pro 12.7". Висота, мм: 294. Ширина, мм: 195. Глибина, мм: 14. Модель планшета: Lenovo Idea Tab Pro TB373FU. Додатково: захист від подряпин. Фіксація планшета: рамка. Додатково: запобігає появі подряпин та відбитків пальців. Комплектація: чохол-книжка. Особливості: функція Sleep/Wake. Додатково: захист від бруду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ArmorStandart |
| Висота пристрою | 294 мм |
| Діагональ екрану пристрою | 12.7" |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Призначення | Для планшета |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Стан | Новий |
| Товщина пристрою | 14 мм |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина пристрою | 195 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Комплектація | чохол-книжка |
| Модель планшета | Lenovo Idea Tab Pro 12.7", Lenovo Idea Tab Pro TB373FU |
| Тип застежки | захист від подряпин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴



