
Чохол-книжка для планшета Infinity Original Smart Case для Apple iPad Air 10.9 M1 (2022)/Air 10.9 (2020) Yellow (ARM59465)
299 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13785737
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Infinity. Фіксація планшета: магніт. Виробник планшета: Apple. Матеріал: шкірзамінник. Діагональ екрану, ": 11. Стан товару: Новий. Особливості: протиударні. Діагональ екрану, ": 10.9. Колір: жовтий. Особливості: з підставкою. Тип: книжка. Модель планшета: Apple iPad Pro 11 2021. Додатково: захист від подряпин. Додатково: захист на 360 градусів. Модель планшета: Apple iPad Air 10.9 2020. Комплектація: чохол-книжка. Модель планшета: Apple iPad Pro 11 2022. Модель планшета: Apple iPad Air 10.9 2022. Модель планшета: Apple iPad Pro 11 2018. Глибина, мм: 12. Ширина, мм: 191. Висота, мм: 254. Особливості: функція Sleep/Wake. Додатково: високоякісний матеріал. Додатково: функція підставки. Модель планшета: Apple iPad Pro 11 2020. Розміри, мм: 200 x 263 x 15.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Infinity |
| Висота пристрою | 254 мм |
| Діагональ екрану пристрою | 11" |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Призначення | Для планшета |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Магніт |
| Товщина пристрою | 12 мм |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Жовтий |
| Ширина пристрою | 191 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Комплектація | чохол-книжка |
| Модель планшета | Apple iPad Air 10.9 2020, Apple iPad Air 10.9 2022, Apple iPad Pro 11 2018, Apple iPad Pro 11 2020, Apple iPad Pro 11 2021, Apple iPad Pro 11 2022 |
| Розміри, мм | 200 x 263 x 15 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴



