-18%

Ноутбук Acer Nitro 5 AN515-46-R5XN (NH.QH1AA.005) Black (Уцінений)
54 999 ₴
45 269 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 13273637
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цей товар був у вжитку або уціненийКупуючи вживаний чи уцінений товар, ви економите до 60% від початкової ціни. Ідеальний варіант, щоб придбати, наприклад, флагманський смартфон, ігровий ноутбук тощо. Всі товари проходять детальну перевірку перед продажем, тому якість та надійність ми гарантуємо.Причини уцінки можуть бути різними. Ось найпопулярніші:легкі потертості чи подряпини на корпусі;відсутність коробки;пошкоджена коробка;неповна комплектація тощо.Гарантія на всі товариНа всі вживані товари діє гарантія 1 місяць. На уцінені – гарантія вказана в характеристиках і може відрізнятись залежно від товару.Термін гарантії можна розширити до 2 років. Просто повідомте менеджера про таке бажання. Розширена гарантія передбачає страхування в ашого девайса від будь-якого виду поломки, навіть негарантійного (розбиття, втоплення тощо). Під час гарантійного терміну ми безкоштовно відремонтуємо гаджет або повернемо 75% вартості, якщо ремонт буде неможливий.Важлива інформація – в характеристикахТут детально вказані особливості товару – його реальний стан, причина уцінки та комплектація. І не забудьте переглянути відгуки реальних покупців, вони допоможуть краще оцінити переваги товару.При необхідності ви завжди можете уточнити будь-які деталі товару у менеджера МТА.Просто подзвоніть, або напишіть нам :)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 57.5 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32768 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 4800 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 6800H |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 |
| Частота процесора | 4700 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | Ethernet (LAN), веб-камера, з підсвіткою клавіатури, клавіатура з цифровим блоком |
| Клас | для геймерів |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 3.2 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Причина уцінки товару | Потертості на дисплеї та кришці дисплея |
| Розміри, мм | 360.4 x 271 x 26.9 |
| Серія | Acer Nitro |
| Стан | Уцінений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 269 ₴







