
Чохол-книжка для планшета BeCover Smart Case для Lenovo Idea Tab Pro 12.7 Black (713426)
599 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13778027
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: BeCover. Матеріал: штучна шкіра. Виробник планшета: Lenovo. Колір: чорний. Стан товару: Новий. Матеріал: термополіуретан. Тип: книжка. Фіксація планшета: магніт. Діагональ екрану, ": 12.7. Особливості: з підставкою. Ширина, мм: 189.1. Модель планшета: Lenovo Idea Tab Pro 12.7". Глибина, мм: 6.9. Додатково: захист від падінь. Комплектація: чохол-книжка. Додатково: для комфортної роботи з текстом. Розміри, мм: 291.8 x 189.1 x 6.9. Особливості: функція Sleep/Wake. Додатково: для перегляду мультимедійного контенту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BeCover |
| Діагональ екрану пристрою | 12.7" |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Призначення | Для планшета |
| Особливості | З підставкою |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Магніт |
| Товщина пристрою | 6.9 мм |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Чорний |
| Ширина пристрою | 189.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Комплектація | чохол-книжка |
| Модель планшета | Lenovo Idea Tab Pro 12.7" |
| Розміри, мм | 291.8 x 189.1 x 6.9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴







