
Велосипед SPACE AL 26 IZIDA DD FR рама-13 2026 Pink White (OPS-SP-26-102)
8 692 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13912827
+380 (95) 819-42-80
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: SPACE. Вік: підлітковий. Покришки: SKYS/CST C1918, 26x1.95". Комплектація: підніжка. Тип: велосипед гірський (mtb). Ободи: 26" * 1.75" * 14G * 36H алюмінієві двостінні. Особливості: підлітковий. Гальмівні ручки: моноблоки SHIMANO ST-EF500. Колір: біло-рожевий. Заднє гальмо: дисковий механічний, YINXING SKYS DB-01. Лінійка: SPACE IZIDA. Тип вилки: пружинно-еластомірна. Рама: полегшена. Вік: підлітковий. Особливості: полегшена рама. Матеріал вилки: матеріал вилки: сталь. Стать дитини: дівчинка. Задній перемикач швидкостей: shimano tz-500. Підсідельний штир: сталь, 27.2x300 мм, Weiwei. Шатуни: сталь, під квадрат, 24-34-42T, Gaten S304P+7. Педалі: пластик, зі світловідбивачами, SKYS/Mitchell MX-P896. Касета: тріскачка SKYS/CST, 7 швидкостей, 14-28T. Втулки: задня: сталь, 36H, під гайку, під тріскачку, SKYS Shibo. Кількість швидкостей: 21. Комплектація: комплект світловідбивачів. Манетки: моноблоки Shimano ST-EF500, 3x7 швидкостей. Сідло: SKYS Huabei, 275x145 мм. Спиці: сталь. Діаметр коліс: 26 ". Каретка: картридж, під квадратний вал, з пило-вологозахистом, SKYS Wangtingtian. Особливості: жіночий. Розмір рами: 13". Переднє гальмо: дисковий механічний, YINXING SKYS DB-01. Матеріал рами: алюміній. Передній перемикач швидкостей: Shimano FD-TZ500. Виніс керма: алюміній, 40 мм, MSA-M024. Тип рами (амортизація): однопідвісний (хардтейл). Кермо: сталь, 600 мм, MD-S302. Ланцюг: SKYS/Fuxingda Z-51, 110 ланок. Вага: 14.8 кг. Стан товару: Новий. Тип гальм: дискові механічні. Втулки: передня: сталь, 36H, під ексцентрик (QR), SKYS Shibo.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Space |
| Вага | 14.8 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Розмір рами | 13" |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виніс керма | алюміній, 40 мм, MSA-M024 |
| Втулки | задня: сталь, 36H, під гайку, під тріскачку, SKYS Shibo|передня: сталь, 36H, під ексцентрик (QR), SKYS Shibo |
| Вік | для підлітків|для підлітків |
| Гальмівні ручки | моноблоки SHIMANO ST-EF500 |
| Діаметр коліс | 26 " |
| Заднє гальмо | дисковий механічний, YINXING SKYS DB-01 |
| Задній перемикач швидкостей | shimano tz-500 |
| Каретка | картридж, під квадратний вал, з пило-вологозахистом, SKYS Wangtingtian |
| Касета | тріскачка SKYS/CST, 7 швидкостей, 14-28T |
| Кермо | сталь, 600 мм, MD-S302 |
| Колір | Білий, Рожевий |
| Комплектація | комплект світловідбивачів, підніжка |
| Ланцюг | SKYS/Fuxingda Z-51, 110 ланок |
| Лінійка | SPACE IZIDA |
| Манетки | моноблоки Shimano ST-EF500, 3x7 швидкостей |
| Матеріал вилки | матеріал вилки: сталь |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Ободи | 26" * 1.75" * 14G * 36H алюмінієві двостінні |
| Особливості | жіночий, полегшена рама, підлітковий |
| Педалі | пластик, зі світловідбивачами, SKYS/Mitchell MX-P896 |
| Переднє гальмо | дисковий механічний, YINXING SKYS DB-01 |
| Передній перемикач швидкостей | Shimano FD-TZ500 |
| Покришки | SKYS/CST C1918, 26x1.95" |
| Підсідельний штир | сталь, 27.2x300 мм, Weiwei |
| Рама | полегшена |
| Спиці | сталь |
| Стан товару | Новий |
| Стать дитини | дівчинка |
| Сідло | SKYS Huabei, 275x145 мм |
| Тип | велосипед гірський (mtb) |
| Тип вилки | пружинно-еластомірна |
| Тип гальм | дискові механічні |
| Тип рами (амортизація) | однопідвісний (хардтейл) |
| Шатуни | сталь, під квадрат, 24-34-42T, Gaten S304P+7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 692 ₴

