Виробник: Casecom. Матеріал шасі: сталь SGCC. Призначення: мультимедійний. Спосіб встановлення: універсальний. Призначення: робоча станція. Типорозмір: Slim Desktop. Матеріал передньої панелі: пластик. Колір корпусу: чорний. Вхід для мікрофона: є. Вихід на навушники: є. Форм-фактор материнської плати: Mini-ITX. Стан товару: Новий. USB: 2x usb 3.0. Призначення: офісні міні-ПК. Вбудовані вентилятори: 1 x 40 мм. Особливості: vESA-кріплення. Потужність БЖ, Вт: 90. Товщина металу шасі, мм: 0.6. Призначення: домашні компактні комп'ютери. Призначення: комп'ютери для касових систем і POS-терміналів. Індикатори: HDD, Power. Максимальна висота процесорного кулера: 30 мм. Розташування БЖ: зовнішній. Габарити, мм: 55 x 200 x 200. Maca: 1.52. Кількість 2,5" відсіків: 1. Кількість 3,5" відсіків внутрішніх: 1.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 1 |
| Матеріал корпусу | Сталь, Пластик |
| Потужність блоку живлення | 90 Вт |
| Призначення | Мультимедійний |
| Особливості | Вхід для мікрофона, Вихід на навушники |
| Стан | Новий |
| Способи установки | Універсально |
| Типорозмір | Desktop |
| Форм-фактор | Mini-ITX |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Maca | 1.52 |
| Індикатори | HDD, Power |
| Вбудовані вентилятори | 1 x 40 мм |
| Габарити (мм) | 55 x 200 x 200 |
| Кількість 2,5" відсіків | 1 |
| Кількість 5,25 "відсіків | Немає |
| Максимальна висота процесорного кулера | 30 мм |
| Розташування БЖ | зовнішній |
| Товщина металу шасі, мм | 0.6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 529 ₴








