
Пилосос Thomas PRESTIGE 20S Aquafilter Black Gray
10 509 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11204147
+380 (95) 819-42-80
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модель Thomas PRESTIGE 20S Aquafilter - миючий пилосос з запатентованою системою водяної фільтрації THOMAS Aqua-Box і технологією придушення пилу WET-JET. Двигун потужністю до 1600 Вт запускає насос з двоступеневою турбіною, а нагнітає насос для розпилення миючого засобу створює робочий тиск в 4 бар. Прилад за допомогою спеціальних насадок чисто помиє різні види твердих (лінолеум, кахель, плитка, паркет, ламінат) і ворсистих (м'які меблі, килими) покриттів. Дуже корисною особливістю пристрою є його здатність одночасно під час прибирання очищати повітря в приміщенні, що особливо важливо для людей з алергією. Ще одна незаперечна перевага миючого пилососа Thomas PRESTIGE 20S Aquafilter - можливість збирати розлиту рідину, для якої передбачений спеціальний 12-літровий контейнер. Слід зазначити й значну ємність пилозбірника - 20 літрів, і великий запас миючого засобу - 4,7 літра.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thomas |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність всмоктування | 20 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 20 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип пилозбірника | Аквафільтр |
| Тип прибирання | Суха , Волога |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Додаткова комплектація | Насадка "Килим/Підлога", Щілинна насадка, Насадка-щітка для меблів |
| Рівень шуму | 82 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 509 ₴







