
Велосипед SPACE AL 26 MERCURY DD FR рама-13 2026 Green Black (OPS-SP-26-082)
7 941 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14030427
+380 (95) 819-42-80
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Space |
| Вага | 15 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Розмір рами | 13" |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виніс керма | алюміній, довжина: 40 мм, MSA-M024 |
| Втулки | високоміцна сталь, 36H, 14G, з QR, насипний підшипник, SKYS Shibo|високоміцна сталь, DD, 36H, 14G, під гайку, насипний підшипник, SKYS Shibo |
| Вік | підлітковий |
| Гальмівні ручки | моноблоки SKYS/Aimeigao ST-EF51, 21 |
| Діаметр коліс | 26 " |
| Заднє гальмо | дискове механічне |
| Задній перемикач швидкостей | shimano tourney rd-tz50 |
| Каретка | картридж, під квадрат, з пило-вологозахистом, SKYS Wangtingtian |
| Касета | тріскачка SKYS/CST, 7 швидкостей, 14-28T |
| Кермо | високоміцна сталь, L 600 мм, чорний, MD-S302 |
| Колір | Зелений, Чорний |
| Комплектація | велосипед, гарантійний талон, підніжка, інструкція |
| Ланцюг | 108 лан., SKYS/Fuxingda Z-51, 7-8 |
| Лінійка | MERCURY DD FR |
| Манетки | моноблоки SKYS/Aimeigao ST-EF51 (3x7) |
| Матеріал вилки | матеріал вилки: сталь |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Ободи | алюмінієві |
| Особливості | підлітковий |
| Педалі | пластик, зі світловідбивачами, SKYS/Mitchell MX-P896 |
| Переднє гальмо | дискове механічне |
| Передній перемикач швидкостей | shimano tourney fd-tz30 |
| Покришки | 26" x 1.95, SKYS/CST C1918 |
| Підсідельний штир | сталь, 27.2 x 300 мм, Weiwei |
| Рама | полегшена |
| Спиці | сталь |
| Стан товару | Новий |
| Сідло | SKYS/Huabei AZ-5517, 275x145 мм |
| Тип | гірський |
| Тип вилки | пружинно-еластомірна |
| Тип гальм | дискові механічні |
| Тип рами (амортизація) | однопідвісний (хардтейл) |
| Шатуни | сталь, 24/34/42T, під квадрат, Gaten S304P+7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 941 ₴

