-17%

Ноутбук Gigabyte G5 2024 (MF5-H2EE353KD) (Уцінений)
41 999 ₴
34 709 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 14070457
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цей товар був у вжитку або уціненийКупуючи вживаний чи уцінений товар, ви економите до 60% від початкової ціни. Ідеальний варіант, щоб придбати, наприклад, флагманський смартфон, ігровий ноутбук тощо. Всі товари проходять детальну перевірку перед продажем, тому якість та надійність ми гарантуємо.Причини уцінки можуть бути різними. Ось найпопулярніші:легкі потертості чи подряпини на корпусі;відсутність коробки;пошкоджена коробка;неповна комплектація тощо.Гарантія на всі товариНа всі вживані товари діє гарантія 1 місяць. На уцінені – гарантія вказана в характеристиках і може відрізнятись залежно від товару.Термін гарантії можна розширити до 2 років. Просто повідомте менеджера про таке бажання. Розширена гарантія передбачає страхування вашого девайса від будь-якого виду поломки, навіть негарантійного (розбиття, втоплення тощо). Під час гарантійного терміну ми безкоштовно відремонтуємо гаджет або повернемо 75% вартості, якщо ремонт буде неможливий.Важлива інформація – в характеристикахТут детально вказані особливості товару – його реальний стан, причина уцінки та комплектація. І не забудьте переглянути відгуки реальних покупців, вони допоможуть краще оцінити переваги товару.При необхідності ви завжди можете уточнити будь-які деталі товару у менеджера МТА.Просто подзвоніть, або напишіть нам :)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.08 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Об`єм відеопам'яті | 6 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 54 Вт/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | HDMI, Аудіо вхід, mini DisplayPort |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 4800 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i7-13620H |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 4900 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| В групі | Для дизайнерів |
| Інші функції й особливості | веб-камера |
| Клас | для геймерів|для роботи з графікою |
| Комплектація | документація |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 3.6 |
| Розміри, мм | 360 x 238 x 22.7 |
| Серія | Gigabyte G5 |
| Стан | Уцінений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 709 ₴







