-7%

Ноутбук Lenovo Legion Slim 5 16IRH8 (82YA0095CK) Storm Gray (Уцінений)
44 999 ₴
41 859 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 14070467
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цей товар був у вжитку або уціненийКупуючи вживаний чи уцінений товар, ви економите до 60% від початкової ціни. Ідеальний варіант, щоб придбати, наприклад, флагманський смартфон, ігровий ноутбук тощо. Всі товари проходять детальну перевірку перед продажем, тому якість та надійність ми гарантуємо.Причини уцінки можуть бути різними. Ось найпопулярніші:легкі потертості чи подряпини на корпусі;відсутність коробки;пошкоджена коробка;неповна комплектація тощо.Гарантія на всі товариНа всі вживані товари діє гарантія 1 місяць. На уцінені – гарантія вказана в характеристиках і може відрізнятись залежно від товару.Термін гарантії можна розширити до 2 років. Просто повідомте менеджера про таке бажання. Розширена гарантія передбачає страхування вашого девайса від будь-якого виду поломки, навіть негарантійного (розбиття, втоплення тощо). Під час гарантійного терміну ми безкоштовно відремонтуємо гаджет або повернемо 75% вартості, якщо ремонт буде неможливий.Важлива інформація – в характеристикахТут детально вказані особливості товару – його реальний стан, причина уцінки та комплектація. І не забудьте переглянути відгуки реальних покупців, вони допоможуть краще оцінити переваги товару.При необхідності ви завжди можете уточнити будь-які деталі товару у менеджера МТА.Просто подзвоніть, або напишіть нам :)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.4 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Об`єм відеопам'яті | 6 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 80 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | HDMI, Аудіо вхід |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 4800 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core i5-12450H |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 4400 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | Ethernet (LAN), вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, система охолодження Legion Coldfront 5.0, чіп штучного інтелекту: LA1 |
| Клас | для геймерів |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 4.4 |
| Розміри, мм | 359 x 260 x 19.9-21.9 |
| Серія | Lenovo Legion Slim |
| Стан | Уцінений |
| Чипсет | Intel |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 859 ₴







