Виробник: МЗД. Колір: чорний. Матеріал ручки: чавун. Форма: кругла. Стан товару: Новий. Матеріал: чавун. Тип: сковорода wok. Об'єм, л: 8. Конструкція ручки: нез'ємна. Комплектація: кришка. Комплектація: сковорода, 1 шт. Товщина стінки, мм: 3.8. Кришка: чавунна. Особливості: можна використовувати в духовці до 220°C. Особливості: природні антипригарні властивості. Розміри, см: 42 х 36 х 18. Товщина дна, мм: 4.4. Сумісність з джерелами тепла: відкритий вогонь. Діаметр, см: 36. Додатково: зливний носик. Сумісність з джерелами тепла: усі види плит. Вага, г: 9300. Кришка: кришка-сковорода гриль.
Характеристики
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Вага | 9.3 кг |
| Товщина дна | 4.4 мм |
| Товщина стінки | 3.8 мм |
| Колір | Чорний |
| Основні | |
| Матеріал | Чавун |
| Матеріал ручок | Чавун |
| Стан | Новий |
| Тип посуду | Сковорода Вок (Wok) |
| Форма | Кругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній діаметр посуду | 36 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Додатково | зливний носик |
| Комплектація | кришка, сковорода, 1 шт. |
| Конструкція ручки | нез'ємна |
| Кришка | чавуна |
| Об'єм, л | 8 |
| Особливості | можна використовувати в духовці до 220°C, природні антипригарні властивості |
| Розміри, см | 42 х 36 х 18 |
| Сумісність з джерелами тепла | відкритий вогонь|усі види плит |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 119 ₴





