
Ноутбук Apple MacBook Air 13.6 2026 M5 24GB/1TB Sky Blue (MDHK4)
97 899 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14015617
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Apple. Стан товару: Новий. Тип відеокарти: інтегрована. Покриття дисплея: глянцеве. Колір: блакитний. Роз'єми і порти: 2 x Thunderbolt 4. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Бездротові можливості: Wi-Fi 7 802.11be. Бездротові можливості: Bluetooth. Відеоадаптер, виробник: Apple. Кількість ядер: 10. Серія: Apple MacBook Air. Особливості: з пасивною системою охолодження. Додаткові параметри: з підсвіткою клавіатури. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Комплектація: адаптер живлення. Додаткові параметри: підтримка Dolby Atmos. Вага, кг: 1.24. Клас: для бізнесу. Матеріал корпусу: алюміній. Розміри, мм: 304.1 x 215 x 11.3. Додаткові параметри: підтримка Center Stage (12 МП). Оперативна пам'ять, ГБ: 24. Модель процесора: Apple M5. Об'єм відеопам'яті, ГБ: використовує оперативну пам'ять. Додаткові параметри: технологія True Tone. Акумулятор: вбудований. Комплектація: кабель. Клас: для роботи та навчання. Комплектація: ноутбук. Частота оновлення екрану, Гц: 60. Клас: для повсякденного використання. Додаткові параметри: швидка зарядка (до 50% приблизно за 30 хв). Додаткові параметри: підтримка високоімпедансних навушників. Серія відеокарти: Apple M5 Graphics (10 cores). Роз'єми і порти: 1 x Magsafe 3 (роз'єм живлення). Додаткові параметри: три мікрофони студійної якості. Потужність батареї, Вт/год: 53.8. Комплектація: інструкція користувача. Яскравість, кд/кв.м: 500. Операційна система: MacOS Tahoe. Діагональ дисплея, ": 13.6. Додаткові параметри: підтримка Apple Intelligence. Додаткові параметри: підтримка Desk View. Роздільна здатність: 2560 x 1664. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm audio jack. Тип дисплея: Retina.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.24 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 13.6 дюйм |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 53.8 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Thunderbolt |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Apple M5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 24576 MB |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | Apple |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Графічний чипсет | Apple M5 Graphics (10 cores) |
| Клас | для бізнесу|для повсякденного використання|для роботи та навчання |
| Комплектація | адаптер живлення, кабель, ноутбук, інструкція користувача |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Попередньо встановлена ОС | MacOS Tahoe |
| Роздільна здатність екрана | 2560 x 1664 |
| Розміри, мм | 304.1 x 215 x 11.3 |
| Серія | Apple MacBook Air |
| Тип акумулятора | вбудований |
| Тип матриці | Retina |
| Яскравість, кд/кв.м | 500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 97 899 ₴






