
Ноутбук Apple MacBook Pro 14 2026 M5 Pro 24GB/2TB Silver (MJLV4)
176 299 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14015767
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Apple. Стан товару: Новий. Акумулятор: Li-Pol. Тип дисплея: mini-LED. Покриття дисплея: глянцеве. Покриття дисплея: антивідблискове. Тип відеокарти: інтегрована. Тип оперативної пам'яті: LPDDR5X. Роз'єми і порти: 3 x Thunderbolt 5. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Бездротові можливості: Bluetooth 6.0. Бездротові можливості: Wi-Fi 7 802.11be. Колір: сріблястий. Відеоадаптер, виробник: Apple. Роздільна здатність: 3024 х 1964. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm headphone jack. Кількість слотів ОЗП: 1 слот. Роз'єми і порти: 1 x HDMI. Комплектація: адаптер живлення. Додаткові параметри: True Tone технологія. Яскравість, кд/кв.м: 1000. Вага, кг: 1.6. Додаткові параметри: українська розкладка. Додаткові параметри: MagSafe 3. Розміри, мм: 312.6 x 221.2 x 15.5. Матеріал корпусу: алюміній. Тип процесора: Apple. Серія: Apple MacBook Pro. Додаткові параметри: Wide color (P3). Яскравість, кд/кв.м: 1600. Модель процесора: Apple M5. Додаткові параметри: підтримка Center Stage (12 МП). Оперативна пам'ять, ГБ: 24. Додаткові параметри: підтримка Apple Intelligence. Діагональ дисплея, ": 14.2. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Додаткові параметри: ProMotion 120 Гц. Додаткові параметри: аудіосистема з шести динаміків. Об'єм SSD, ГБ: 2000. Додаткові параметри: запис відео 1080p HD. Клас: для роботи та навчання. Комплектація: ноутбук. Додаткові параметри: MagSafe 3. Додаткові параметри: датчик touch id. Роз'єми і порти: 1 x Слот для карток SDXC. Серія відеокарти: Apple M5 Graphics (10 cores). Частота оновлення екрану, Гц: 120. Потужність батареї, Вт/год: 72.4. HDR: є. Роз'єми і порти: 1 x Magsafe 3 (роз'єм живлення). Додаткові параметри: три мікрофони студійної якості. Операційна система: MacOS Tahoe. Додаткові параметри: англійська. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 24. Додаткові параметри: Anti-glare. Кількість ядер: 15.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.6 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14.2 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 3024x1964 |
| Тип матриці | MiniLED |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 72.4 Вт/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Thunderbolt, HDMI, Аудіо вхід |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 1 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 24576 MB |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | Apple M5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 2000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 24 GB |
| Виробник графічного чіпсета | Apple |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR | є |
| Графічний чипсет | Apple M5 Graphics (10 cores) |
| Клас | для роботи та навчання |
| Кількість ядер процесора | 15 |
| Комплектація | адаптер живлення, ноутбук |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Попередньо встановлена ОС | MacOS Tahoe |
| Розміри, мм | 312.6 x 221.2 x 15.5 |
| Серія | Apple MacBook Pro |
| Тип процесора | Apple |
| Яскравість, кд/кв.м | 1000|1600 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 176 299 ₴







