
Чохол-книжка для планшета BeCover Smart Case для Lenovo Yoga Tab 11 2025 (11.1) TB-710FU Red Wine (715095)
489 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14110347
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: BeCover. Колір: червоне вино. Стан товару: Новий. Модель планшета: Lenovo Yoga Tab 11 YT-706F. Матеріал: поліуретанова шкіра. Матеріал: термополіуретан. Фіксація планшета: магніт. Особливості: протиударні. Виробник планшета: Lenovo. Особливості: з підставкою. Матеріал: мікрофібра. Тип: чохол-книжка. Додатково: офіційна упаковка TM BeCover. Додатково: захист від подряпин. Ширина, мм: 165.84. Комплектація: чохол-книжка. Глибина, мм: 6.2. Висота, мм: 255.52. Додатково: протиковзка поверхня - зручно тримати у руці. Додатково: високоякісний матеріал. Додатково: м’яка внутрішня підкладка з мікрофібри — турбота про дисплей. Додатково: тонкий і легкий — не збільшує розмір планшета. Особливості: функція Sleep/Wake. Додатково: сумісність з автоувімкненням/вимкненням дисплея (за наявності функції у планшета). Діагональ екрану, ": 11.1. Додатково: стильний захист і абсолютна зручність у використанні планшета. Особливості: підкладка з мікрофібри.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BeCover |
| Висота пристрою | 255.52 мм |
| Діагональ екрану пристрою | 11.1" |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Модель планшета | Lenovo Yoga Tab 11 |
| Призначення | Для планшета |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Магніт |
| Товщина пристрою | 6.2 мм |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Червоний |
| Ширина пристрою | 165.84 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Комплектація | чохол-книжка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 489 ₴






