-3%

Ноутбук Microsoft Surface Laptop Copilot+ PC (ZGM-00001)
43 499 ₴
41 999 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1390907
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Microsoft. Бездротові можливості: Wi-Fi. Покриття дисплея: глянцеве. Тип відеокарти: інтегрована. Стан товару: Новий. Бездротові можливості: Bluetooth 4.0. Операційна система: Windows 11 Home. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Тип дисплея: IPS. Колір: сірий. Тип: ультрабук. Кількість ядер: 10. Тип: маленькі. Тип: офісні. Клас: для бізнесу. Клас: для навчання. Комплектація: адаптер живлення. Оперативна пам'ять, ГБ: 16. Розміри, мм: 301 x 220 x 17.5. Об'єм SSD, ГБ: 512. Потужність батареї, Вт/год: 54. Серія: Microsoft Surface Laptop 7 Copilot. Роздільна здатність: 2304 х 1536. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.1 Type-A. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Модель процесора: Qualcomm Snapdragon X Plus X1P-64-100. Матеріал корпусу: алюміній. Тип процесора: Qualcomm Processors. Роз'єми і порти: 2 x USB 4.0 Type-C. Частота оновлення екрану, Гц: 60. Серія відеокарти: Qualcomm Adreno. Вага, кг: 1.34. Діагональ дисплея, ": 13.8. В групі: Хороші. В групі: Для роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Microsoft |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.34 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 13.8 дюйм |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 54 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Qualcomm Snapdragon X Plus X1P-64-100 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| В групі | Для роботи, Хороші |
| Графічний чипсет | Qualcomm Adreno |
| Інші функції й особливості | з підсвіткою клавіатури |
| Клас | для бізнесу|для навчання |
| Комплектація | адаптер живлення |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Роздільна здатність екрана | 2304 х 1536 |
| Розміри, мм | 301 x 220 x 17.5 |
| Серія | Microsoft Surface Laptop 7 Copilot |
| Тип процесора | Qualcomm Processors |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 999 ₴



