-3%

Ноутбук HP ZBook 8 G1i (D10L8ES) Meteor Silver
120 399 ₴
117 349 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13236477
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: HP. Відеоадаптер, виробник: NVIDIA. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Тип відеокарти: дискретна. Тип процесора: Intel Core Ultra 7. Тип дисплея: IPS. Стан товару: Новий. Частота оперативної пам'яті, МГц: 5600. Покриття дисплея: антивідблискове. Колір: сріблястий. Особливості: сканер відбитку пальця. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Роз'єми і порти: 1 x HDMI. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Роз'єми і порти: 2 x Thunderbolt 4. Кількість слотів ОЗП: 2 слоти. Роздільна здатність: 2560 x 1600. Бездротові можливості: Wi-Fi 7 802.11be. Кількість ядер: 16. Тип: ультрабук. Бездротові можливості: Bluetooth 5.4. Кількість комірок: 8. Особливості: вбудовані динаміки. Особливості: вбудований мікрофон. Модель процесора: Intel Core Ultra 7 255H. Чіпсет: Intel SoC. Оперативна пам'ять, ГБ: 32. Серія: HP ZBook 8. Діагональ дисплея, ": 16. Яскравість, кд/кв.м: 400. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 4. Особливості: веб-камера. Максимальна частота процесора, ГГц: 5.1. Потужність батареї, Вт/год: 77. Серія відеокарти: NVIDIA RTX 500 Ada. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Клас: для роботи з графікою. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2 Type-A. Роз'єми і порти: 1 x USB Type-C. Вага, кг: 1.72. Розміри, мм: 359 x 250 x 19.2. Мінімальна частота процесора, ГГц: 2. Особливості: клавіатура з цифровим блоком. В групі: Для дизайнерів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.72 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 77 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 8 |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Thunderbolt, HDMI, Combo-роз'єм мікрофон/навушники |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32768 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 255H |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Частота процесора | 5100 МГц |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 4 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Користувальницькі характеристики | |
| В групі | Для дизайнерів |
| Графічний чипсет | NVIDIA RTX 500 Ada |
| Інші функції й особливості | Сканер відбитка пальця, вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, клавіатура з цифровим блоком |
| Клас | для роботи з графікою |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 359 x 250 x 19.2 |
| Серія | HP ZBook 8 |
| Яскравість, кд/кв.м | 400 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 117 349 ₴







