-3%

Ноутбук MSI Cyborg 15 B2RWFKG (9S7-15Q342-068) Translucent Black
57 599 ₴
56 079 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14114217
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: MSI. Тип: ігровий. Кількість ядер: 10. Тип відеокарти: дискретна. Роздільна здатність: 1920 x 1080. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Покриття дисплея: антивідблискове. Кількість слотів ОЗП: 2 слоти. Бездротові можливості: Bluetooth 5.3. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Особливості: Kensington. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Частота оперативної пам'яті, МГц: 5600. Стан товару: Новий. Відеоадаптер, виробник: NVIDIA. Комплектація: інструкція користувача. Роз'єми і порти: 2 x USB 3.1. Особливості: клавіатура з цифровим блоком. Особливості: шторка для камери. Серія відеокарти: NVIDIA GeForce RTX 5060. Роз'єми і порти: 1 x LAN (RJ-45). Особливості: веб-камера. Колір: напівпрозорий чорний. Вага, кг: 2.1. Серія: MSI Cyborg 15. Діагональ дисплея, ": 15.6. Модель процесора: Intel Core 7 240H. Розміри, мм: 359.3 x 245.25 x 23.15. Тип пам'яті відеокарти: GDDR7. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.1 Type-C. Оперативна пам'ять, ГБ: 16. Максимальна частота процесора, ГГц: 5.2. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Клас: для геймерів. Бездротові можливості: Wi-Fi 6E 802.11ax. Тип процесора: Intel Core 7. Комплектація: ноутбук. Тип дисплея: IPS-level. Роз'єми і порти: HDMI. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 8. Комплектація: адаптер живлення. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Потужність батареї, Вт/год: 55.2. Частота оновлення екрану, Гц: 144. Мінімальна частота процесора, ГГц: 2.5. Додаткові параметри: українська розкладка. Додаткові параметри: TPM модуль. Матеріал корпусу: метал. Матеріал корпусу: пластик.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.1 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | TPM модуль, Кенсінгтонський замок |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 55.2 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core 7 240H |
| Тип процесора | Intel Core 7 |
| Частота процесора | 5200 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Графічний чипсет | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Інші функції й особливості | TPM модуль, Кенсінгтонський замок, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, клавіатура з цифровим блоком, українська розкладка, шторка для камери |
| Клас | для геймерів |
| Комплектація | адаптер живлення, ноутбук, інструкція користувача |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.5 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 359.3 x 245.25 x 23.15 |
| Серія | MSI Cyborg 15 |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Тип матриці | IPS-level |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 079 ₴




