
Ноутбук Apple MacBook Pro 14 2023 8GB/1TB Space Gray Late (MTL83)
66 099 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 18447037
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Apple. Покриття дисплея: глянцеве. Колір: сірий космос. Бездротові можливості: Bluetooth 5.3. Стан товару: Новий. Роз'єми і порти: 1 x HDMI. Роз'єми і порти: 2 x Thunderbolt 4. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm headphone jack. Особливості: сканер відбитку пальця. Роздільна здатність: 3024 х 1964. Відеоадаптер, виробник: Apple. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Серія відеокарти: Apple 10 core GPU. Операційна система: MacOS Sonoma. Тип процесора: Apple M3 Processors. Бездротові можливості: Wi-Fi 6 802.11ax. Тип дисплея: mini-LED. Тип: ультрабук. Тип відеокарти: інтегрована. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Тип: маленькі. Тип: офісні. Клас: для бізнесу. Серія: Apple MacBook Pro. Кількість ядер: 8. Потужність батареї, Вт/год: 70. Вага, кг: 1.55. Діагональ дисплея, ": 14.2. Матеріал корпусу: алюміній. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Особливості: зарядка USB Type-C. Розміри, мм: 221.2 x 312.6 x 15.5. HDR: є. Особливості: картрідер. Особливості: веб-камера. Яскравість, кд/кв.м: 1600. Модель процесора: Apple M3. Частота оновлення екрану, Гц: 120. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Оперативна пам'ять, ГБ: 8. Комплектація: ноутбук. Комплектація: зарядний пристрій. Комплектація: документація. Комплектація: коробка. Об'єм відеопам'яті, ГБ: використовує оперативну пам'ять. В групі: Для роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | macOS Sonoma |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.55 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | 10 core GPU |
| Виробник графічного чіпсета | Apple |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14.2 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 3024x1964 |
| Тип матриці | MiniLED |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 70 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Аудіо вхід, Thunderbolt, HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Apple M3 |
| Тип процесора | Apple M3 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR | є |
| В групі | Для роботи |
| Інші функції й особливості | Сканер відбитка пальця, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, зарядка USB Type-C, картрідер |
| Клас | для бізнесу |
| Комплектація | документація, зарядний пристрій, коробка, ноутбук |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 221.2 x 312.6 x 15.5 |
| Серія | Apple MacBook Pro |
| Яскравість, кд/кв.м | 1600 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 66 099 ₴






