-3%

Ноутбук Dell 14 Plus DB14250 (usedb14250hbtshksm) Blue
32 899 ₴
31 799 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13967017
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Dell. Кількість комірок: 4. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Тип процесора: Intel Core Ultra 7. Тип: ультрабук. Відеоадаптер, виробник: Intel. Тип відеокарти: інтегрована. Тип оперативної пам'яті: LPDDR5X. Роз'єми і порти: 1 x HDMI. Операційна система: Windows 11. Бездротові можливості: Wi-Fi 7 802.11be. Бездротові можливості: Bluetooth. Роздільна здатність: 2560 x 1440. Серія відеокарти: Intel Arc Graphics. Стан товару: Новий. Покриття дисплея: матове. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Колір: блакитний. Тип дисплея: IPS. Вага, кг: 1.55. Оперативна пам'ять, ГБ: 16. Роз'єми і порти: 1 x USB Type-A. Максимальна частота процесора, ГГц: 4.8. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Розміри, мм: 314 x 226.15 x 17. Мінімальна частота процесора, ГГц: 2.2. Потужність батареї, Вт/год: 64. Клас: для бізнесу. Кількість ядер: 8. Серія: Dell 14 Plus. Матеріал корпусу: метал. Роз'єми і порти: 2 x USB Type-C. Діагональ дисплея, ": 14. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Матеріал корпусу: пластик. Особливості: веб-камера. Особливості: вбудовані динаміки. Яскравість, кд/кв.м: 300. Частота оновлення екрану, Гц: 60. Особливості: вбудований мікрофон. Модель процесора: Intel Core Ultra 7 256V. Чіпсет: Intel SoC. Об'єм відеопам'яті, ГБ: використовує оперативну пам'ять.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Блакитний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.55 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Arc Graphics |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 64 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 256V |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Частота процесора | 4800 МГц |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури |
| Клас | для бізнесу |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.2 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 314 x 226.15 x 17 |
| Серія | Dell 14 Plus |
| Яскравість, кд/кв.м | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 799 ₴





