-3%

Ноутбук Dell Pro 16 Plus PB16250 (210-BPCK_U7321TBWP)
122 899 ₴
119 779 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14159187
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Dell. Операційна система: Windows 11 Pro. Колір: сріблястий. Кількість ядер: 12. Бездротові можливості: Wi-Fi 7 802.11be. Роздільна здатність: 1920 x 1200. Бездротові можливості: Bluetooth 5.4. Тип відеокарти: інтегрована. Тип процесора: Intel Core Ultra 7. Тип вбудованої пам'яті: SSD. Відеоадаптер, виробник: Intel. Стан товару: Новий. Тип дисплея: IPS. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Серія: Dell Pro. Оперативна пам'ять, ГБ: 32. Серія відеокарти: Intel Arc Graphics 140V. Клас: для бізнесу. Діагональ дисплея, ": 16. Частота оновлення екрану, Гц: 60. Модель процесора: Intel Core Ultra 7 268V. Клас: для роботи з графікою. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Максимальна частота процесора, ГГц: 5. Мінімальна частота процесора, ГГц: 2.2.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Тип | Ноутбук |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 268V |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Частота процесора | 5000 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32768 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Графічний чипсет | Intel Arc Graphics 140V |
| Клас | для бізнесу|для роботи з графікою |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.2 |
| Серія | Dell Pro |
Інформація для замовлення
- Ціна: 119 779 ₴






