-3%

Ноутбук MSI Raider 18 HX AI A2XWJG (A2XWJG-169US) Core Black
225 199 ₴
219 509 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14159347
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: MSI. Тип процесора: Intel Core Ultra 9. Бездротові можливості: Wi-Fi 7 802.11be. Відеоадаптер, виробник: NVIDIA. Бездротові можливості: Bluetooth 5.4. Покриття дисплея: глянцеве. Тип вбудованої пам'яті: M.2 NVMe SSD. Тип: ігровий. Кількість ядер: 24. Частота оперативної пам'яті, МГц: 6400. Тип відеокарти: дискретна. Роз'єми і порти: 1 x HDMI 2.1. Особливості: сканер відбитку пальця. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Акумулятор: Li-Pol. Тип дисплея: mini-LED. Стан товару: Новий. Роздільна здатність: 3840 x 2400. Колір: чорний. Операційна система: Windows 11 Pro. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Кількість слотів ОЗП: 2 слоти. Модель процесора: Intel Core Ultra 9 285HX. Особливості: клавіатура з цифровим блоком. Додаткові параметри: шторка для камери. Тип пам'яті відеокарти: GDDR7. Ємність батареї, мАгод: 6580. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 24. Серія відеокарти: NVIDIA GeForce RTX 5090. Чіпсет: Intel HM870. Комплектація: інструкція користувача. Діагональ дисплея, ": 18. Комплектація: ноутбук. Комплектація: блок живлення. Додаткові параметри: Intel AI Boost. Розміри, мм: 404x308x32. Додаткові параметри: 3D сканер обличчя. Додаткові параметри: клавіша Copilot. Додаткові параметри: RGB підсвічування для кожної клавіші. Вага, кг: 3.6. Оперативна пам'ять, ГБ: 64. Додаткові параметри: tPM-модуль. Роз'єми і порти: 2 x Thunderbolt 5. Роз'єми і порти: 1 x LAN (RJ-45). Особливості: вбудований мікрофон. Матеріал корпусу: пластик. Об'єм SSD, ГБ: 4000. Особливості: веб-камера. Особливості: вбудовані динаміки. Максимальна частота процесора, ГГц: 5.5. Потужність батареї, Вт/год: 99.9. Частота оновлення екрану, Гц: 120. Додаткові параметри: підтримка MSI Mystic Light. Додаткові параметри: аудіосистема Dynaudio. Клас: для геймерів. HDR: VESA HDR: DisplayHDR 1000. Мінімальна частота процесора, ГГц: 2.1. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Серія: MSI Raider. Додаткові параметри: Kensington Lock. Роз'єми і порти: 3 x USB 3.2 Gen 2 Type-A. Роз'єми і порти: 1x Card reader. Яскравість, кд/кв.м: 1000.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.6 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
| Об`єм відеопам'яті | 24 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 18 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2400 |
| Тип матриці | MiniLED |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 99.9 Вт/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 65536 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 6400 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 24 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 9 285HX |
| Тип процесора | Core Ultra 9 |
| Частота процесора | 5500 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 4000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR | VESA HDR: DisplayHDR 1000 |
| Ємність батареї, мАгод | 6580 |
| Клас | для геймерів |
| Комплектація | блок живлення, ноутбук, інструкція користувача |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.1 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 404x308x32 |
| Серія | MSI Raider |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Чипсет | Intel HM870 |
| Яскравість, кд/кв.м | 1000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 219 509 ₴




