-3%

Ноутбук MSI Stealth A16 AI+ A3XWJG-029CZ (9S7-15FL35-029) Black
195 799 ₴
190 879 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14159357
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: MSI. Роздільна здатність: 2560 x 1600. Частота оперативної пам'яті, МГц: 7500. Кількість ядер: 12. Бездротові можливості: Wi-Fi 7 802.11be. Відеоадаптер, виробник: NVIDIA. Бездротові можливості: Bluetooth 5.4. Покриття дисплея: антивідблискове. Тип вбудованої пам'яті: M.2 NVMe SSD. Тип оперативної пам'яті: LPDDR5X. Тип: ігровий. Тип відеокарти: дискретна. Роз'єми і порти: 1 x HDMI 2.1. Операційна система: Windows 11 Home. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Особливості: сканер відбитку пальця. Тип дисплея: OLED. Акумулятор: Li-Ion. Стан товару: Новий. Колір: чорний. Кількість комірок: 4. Особливості: клавіатура з цифровим блоком. Тип процесора: AMD Ryzen AI 9 HX. Роз'єми і порти: 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-A. Серія: MSI Stealth. Тип пам'яті відеокарти: GDDR7. Модель процесора: AMD Ryzen AI 9 HX 370. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 24. Серія відеокарти: NVIDIA GeForce RTX 5090. Додаткові параметри: USB Power Delivery. Додаткові параметри: клавіша Copilot. Додаткові параметри: 3D сканер обличчя. Додаткові параметри: RGB підсвічування для кожної клавіші. Частота оновлення екрану, Гц: 240. Ємність батареї, мАгод: 6578. Оперативна пам'ять, ГБ: 64. Додаткові параметри: tPM-модуль. Особливості: вбудований мікрофон. Особливості: шторка для камери. Діагональ дисплея, ": 16. Кількість слотів ОЗП: вбудована в материнську плату. Розміри, мм: 355.8 x 259.7 x 19.95. Особливості: веб-камера. Особливості: вбудовані динаміки. Мінімальна частота процесора, ГГц: 2. Роз'єми і порти: 1 x RJ45. Потужність батареї, Вт/год: 99.9. Вага, кг: 2.1. Додаткові параметри: швидка зарядка. Додаткові параметри: аудіосистема Dynaudio. Клас: для геймерів. Об'єм SSD, ГБ: 2000. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Максимальна частота процесора, ГГц: 5.1. Чіпсет: AMD SoC. Роз'єми і порти: 1 x USB 4.0 Type-C. Додаткові параметри: Kensington Lock. Яскравість, кд/кв.м: 1000. HDR: DisplayHDR True Black. Напруга батареї, В: 15.2. Матеріал корпусу: магнієвий сплав.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.1 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
| Об`єм відеопам'яті | 24 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Тип матриці | OLED |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 240 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 99.9 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 9 HX 370 |
| Частота процесора | 5100 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 2000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 65536 MB |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Частота пам'яті | 7500 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR | DisplayHDR True Black |
| Ємність батареї, мАгод | 6578 |
| Клас | для геймерів |
| Кількість слотів пам'яті | вбудована в материнську плату |
| Матеріал корпусу | Магнієвий сплав |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2 |
| Напруга батареї, В | 15.2 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 355.8 x 259.7 x 19.95 |
| Серія | MSI Stealth |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Тип процесора | AMD Ryzen AI 9 HX |
| Чипсет | AMD SoC |
| Яскравість, кд/кв.м | 1000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 190 879 ₴







