-3%

Ноутбук Asus TUF Gaming F16 2025 (FX608JPR-WH74) Jaeger Gray
89 599 ₴
87 289 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14159367
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.2 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 90 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Thunderbolt, HDMI, Combo-роз'єм мікрофон/навушники |
| Мережеві адаптери | Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | Intel Core i7-14650HX |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 5200 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї, мАгод | 6000 |
| Інші функції й особливості | 3D-сканер, що відрізняється від, Ударостійкий корпус, веб-камера, з підсвіткою клавіатури |
| Клас | для геймерів |
| Комплектація | документація, зарядний пристрій, ноутбук |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.2 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 354 х 269 х 27.3 |
| Серія | Asus TUF Gaming |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 87 289 ₴

