-4%

Ноутбук Acer Aspire Lite AL15-46P (NX.JXVEU.003) Light Silver
18 799 ₴
18 089 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14159377
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Acer. Серія відеокарти: AMD Radeon Graphics. Кількість комірок: 3. Колір: сріблястий. Бездротові можливості: Bluetooth 5.2. Роздільна здатність: 1920 x 1080. Тип відеокарти: інтегрована. Тип вбудованої пам'яті: M.2 NVMe SSD. Роз'єми і порти: 1 x HDMI. Відеоадаптер, виробник: AMD. Тип оперативної пам'яті: DDR4. Кількість ядер: 4. Тип: класичний. Тип процесора: AMD Ryzen 3. Покриття дисплея: матове. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Бездротові можливості: Wi-Fi 6 802.11ax. Частота оперативної пам'яті, МГц: 3200. Стан товару: Новий. Тип дисплея: IPS. Кількість слотів ОЗП: 2 слоти. Особливості: клавіатура з цифровим блоком. Додаткові параметри: шторка для камери. Акумулятор: съемный. Серія: Acer Aspire Lite. Вага, кг: 1.45. Роз'єми і порти: 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-C. Роз'єми і порти: роз'єм для замка безпеки. Модель процесора: AMD Ryzen 3 5400U. Об'єм відеопам'яті, ГБ: використовує оперативну пам'ять. Роз'єми і порти: 1 x USB 2.0 Type-A. Особливості: вбудований мікрофон. Частота оновлення екрану, Гц: 60. Матеріал корпусу: пластик. Клас: для навчання. Особливості: веб-камера. Особливості: вбудовані динаміки. Додаткові параметри: ComfyView. Розміри, мм: 360.7 x 234.8 x 16.95. Діагональ дисплея, ": 15.6. Напруга батареї, В: 11.55. Роз'єми і порти: 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A. Оперативна пам'ять, ГБ: 8. Додаткові параметри: клавіша Copilot. Максимальна частота процесора, ГГц: 4. Мінімальна частота процесора, ГГц: 2.6. Роз'єми і порти: кардрідер microSD. Додаткові параметри: web-камера 1920x1080 (Full HD). Об'єм SSD, ГБ: 512. Потужність батареї, Вт/год: 53. Ємність батареї, мАгод: 4574.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.45 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon Graphics |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 53 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 3200МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 3 5400U |
| Тип процесора | AMD Ryzen 3 |
| Частота процесора | 4000 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї, мАгод | 4574 |
| Інші функції й особливості | ComfyView, web-камера 1920x1080 (Full HD), вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, клавіатура з цифровим блоком, клавіша Copilot, шторка для камери |
| Клас | для навчання |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.6 |
| Напруга батареї, В | 11.55 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 360.7 x 234.8 x 16.95 |
| Серія | Acer Aspire Lite |
| Тип акумулятора | знімний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 089 ₴







