-3%

Ноутбук Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 Intel (21QE002TRA) Black
85 899 ₴
83 689 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14159387
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Lenovo. Тип вбудованої пам'яті: M.2 SSD. Кількість ядер: 12. Роздільна здатність: 1920 x 1200. Покриття дисплея: антивідблискове. Тип відеокарти: інтегрована. Роз'єми і порти: 1 x HDMI. Особливості: MIL-STD 810. Частота оперативної пам'яті, МГц: 5600. Серія відеокарти: Intel Graphics. Тип: ультрабук. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Особливості: сканер відбитку пальця. Особливості: Kensington. Відеоадаптер, виробник: Intel. Стан товару: Новий. Тип процесора: Intel Core Ultra 5. Тип дисплея: IPS. Колір: чорний. Роз'єми і порти: 2 x Thunderbolt 4. Бездротові можливості: Bluetooth 5.3. Кількість комірок: 4. Операційна система: Windows 11 Pro. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Кількість слотів ОЗП: 2 слоти. Додаткові параметри: біла підсвітка клавіатури. Роз'єми і порти: 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A. Модель процесора: Intel Core Ultra 5 225U. Серія: Lenovo ThinkPad. Оперативна пам'ять, ГБ: 16. Додаткові параметри: трекпоінт. Додаткові параметри: мультитач. Розміри, мм: 359.7 x 250.8 x 18.14. Додаткові параметри: цифровий блок (Numpad). Яскравість, кд/кв.м: 500. Мінімальна частота процесора, ГГц: 0.7. Чіпсет: Intel. Об'єм відеопам'яті, ГБ: використовує оперативну пам'ять. Додаткові параметри: TPM модуль. Клас: для бізнесу. Роз'єми і порти: 1 x LAN (RJ-45). Особливості: вбудований мікрофон. Особливості: шторка для камери. Частота оновлення екрану, Гц: 60. Діагональ дисплея, ": 16. Додаткові параметри: вологозахищена клавіатура. Матеріал корпусу: пластик. Особливості: веб-камера. Особливості: вбудовані динаміки. Максимальна частота процесора, ГГц: 4.8. Вага, кг: 1.89. Об'єм SSD, ГБ: 512. Додаткові параметри: українська розкладка. Бездротові можливості: Wi-Fi 6E 802.11ax. Потужність батареї, Вт/год: 86.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.89 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 86 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI, Thunderbolt |
| Мережеві адаптери | Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 225U |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Частота процесора | 4800 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас | для бізнесу |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 0.7 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 359.7 x 250.8 x 18.14 |
| Серія | Lenovo ThinkPad |
| Чипсет | Intel |
| Яскравість, кд/кв.м | 500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 83 689 ₴







