-3%

Ноутбук Lenovo Legion 5 15IRX10 (83LY00TGRA) Eclipse Black
95 799 ₴
93 359 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14159397
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Lenovo. Тип процесора: Intel Core i7. Бездротові можливості: Bluetooth 5.2. Відеоадаптер, виробник: NVIDIA. Роздільна здатність: 1920 x 1200. Серія відеокарти: NVidia GeForce RTX 4070. Тип вбудованої пам'яті: M.2 PCIe SSD. Тип: ігровий. Тип відеокарти: дискретна. Роз'єми і порти: 1 x HDMI 2.1. Частота оперативної пам'яті, МГц: 4800. Покриття дисплея: матове. Роз'єми і порти: 1 x 3.5mm combo audio jack. Бездротові можливості: Wi-Fi 6 802.11ax. Кількість ядер: 14. Акумулятор: Li-Ion. Стан товару: Новий. Тип дисплея: IPS. Колір: чорний. Кількість комірок: 4. Тип оперативної пам'яті: DDR5. Додаткові параметри: TPM 2.0. Особливості: клавіатура з цифровим блоком. Роз'єми і порти: 3 x USB 3.2 Gen 1 Type-A. Розміри, мм: 344.9 x 255.35 x 22.50–23.99. Оперативна пам'ять, ГБ: 32. Тип пам'яті відеокарти: GDDR7. Діагональ дисплея, ": 15.3. Серія: Lenovo Legion 5. Роз'єми і порти: 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-C. Максимальна частота процесора, ГГц: 4.9. Роз'єми і порти: 1 x LAN (RJ-45). Особливості: вбудований мікрофон. Матеріал корпусу: пластик. Особливості: веб-камера. Об'єм SSD, ГБ: 1000. Особливості: вбудовані динаміки. Об'єм відеопам'яті, ГБ: 8. Яскравість, кд/кв.м: 300. Додаткові параметри: 100 % sRGB. Вага, кг: 2.1. Додаткові параметри: G-SYNC. Модель процесора: Intel Core i7-13650HX. Особливості: з підсвіткою клавіатури. Клас: для геймерів. Додаткові параметри: Nahimic Audio. Мінімальна частота процесора, ГГц: 2.6. Додаткові параметри: Low Blue Light. Додаткові параметри: Factory Color Calibration. Потужність батареї, Вт/год: 80. HDR: Dolby Vision. HDR: DisplayHDR True Black. Матеріал корпусу: алюміній. Частота оновлення екрану, Гц: 165. Додаткові параметри: E-shutter.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.1 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Nvidia GeForce RTX 4070 |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.3 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | TPM модуль |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 80 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Модель процесора | Intel Core i7-13650HX |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 4900 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32768 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 4800 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR | DisplayHDR True Black, Dolby Vision |
| Інші функції й особливості | 100 % sRGB, E-shutter, Factory Color Calibration, G-SYNC, Low Blue Light, Nahimic Audio, TPM модуль, вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, клавіатура з цифровим блоком |
| Клас | для геймерів |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.6 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 344.9 x 255.35 x 22.50–23.99 |
| Серія | Lenovo Legion 5 |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Яскравість, кд/кв.м | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 93 359 ₴







