-3%

Ноутбук Acer Nitro 5 AN515-58-73RS (NH.QLZAA.002) Black
44 499 ₴
42 949 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 18432067
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підвищення продуктивності за допомогою штучного інтелектуNVIDIA DLSS забезпечує прискорення ігор із безкомпромісною якістю зображення. Для забезпечення ще кращого візуального перегляду збільште налаштування та роздільну здатність.Більше захоплюючих враженьТрасування променів – це святий Грааль графіки. Воно імітує поведінку світла в реальному світі для створення найбільш реалістичної та захоплюючої графіки.Оптимізована потужність і продуктивністьNVIDIA Max-Q – це набір технологій на основі ШІ, які оптимізують ноутбуки для забезпечення високої продуктивності в тонкому форм-факторі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 10 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.6 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Об`єм відеопам'яті | 6 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 57.5 Вт/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 4800 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i7-12650H |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 4700 МГц |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | веб-камера, з підсвіткою клавіатури, картрідер, клавіатура з цифровим блоком |
| Клас | для геймерів |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.3 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 360 x 271 x 26.9 |
| Серія | Acer Nitro |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 949 ₴







