-3%

Ноутбук Razer Blade 18 (RZ09-05298ER3-R3U1) Black
225 199 ₴
219 509 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12299237
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Razer |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.1 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Об`єм відеопам'яті | 16 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 18 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2400 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 240 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 99 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI, Thunderbolt |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32768 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 24 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 9 275HX |
| Тип процесора | Core Ultra 9 |
| Частота процесора | 5400 МГц |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, картрідер |
| Клас | для геймерів |
| Комплектація | адаптер живлення, документація, ноутбук |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.1 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 399.96 x 275.4 x 21.99-27.94 |
| Серія | Razer Blade |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 219 509 ₴







