-3%

Ноутбук Dell Inspiron 14 5441 (I5441-SX8661GRY-PUS) Titan Gray
32 699 ₴
31 559 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12583037
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.54 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | VA |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 54 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Qualcomm Snapdragon X X1-26-100 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Частота пам'яті | 8448 МГц |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| В групі | Для роботи |
| Графічний чипсет | Qualcomm Adreno Graphics |
| Інші функції й особливості | вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з пасивною системою охолодження, з підсвіткою клавіатури, зарядка USB Type-C, картрідер, шторка для камери |
| Клас | для бізнесу |
| Кількість слотів пам'яті | вбудована в материнську плату |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Виробник графічного чипсета | Qualcomm |
| Розміри, мм | 314 x 224 x 18 |
| Серія | Dell Inspiron |
| Тип процесора | Qualcomm Processors |
| Яскравість, кд/кв.м | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 559 ₴







