Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 170 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 3.3 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Інший |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.1 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 7 м |
| Додаткова комплектація | Щілинна насадка, Насадка-щітка для меблів, Турбощітка для підлоги, Насадка для паркету |
| Особливості | Автоматичне намотування шнура, Захист від перегріву, Вертикальна парковка |
| Рівень шуму | 79 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (мм) | 279 x 268 x 433 |
| Комплектація | документація, Насадки, пилозбірник, пилосос, трубка, фільтр |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 039 ₴








