-30%

Ноутбук HP Probook 4-G1a (B9ZJ4ET) Natural Silver
62 799 ₴
43 919 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12719667
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.75 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon Graphics |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 56 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 24576 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 3 210 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 3 |
| Частота процесора | 4700 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| В групі | Для роботи, Недорогі ігрові |
| Інші функції й особливості | Сканер відбитка пальця, вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, зарядка USB Type-C, клавіатура з цифровим блоком, сертифікат TUV Rheinland, швидка зарядка, шторка для камери |
| Клас | для бізнесу |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 3 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 359.4 x 251.1 x 17 |
| Серія | HP ProBook |
| Чипсет | AMD SoC |
| Яскравість, кд/кв.м | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 919 ₴





