-3%

Ноутбук MSI Vector A18 HX AI A9WIG (A9WIG-077US) Core Black
181 199 ₴
176 569 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14171617
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.6 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Об`єм відеопам'яті | 16 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 18 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 240 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 99.9 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32768 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 9 9955HX |
| Тип процесора | AMD Ryzen 9 |
| Частота процесора | 5400 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 4000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї, мАгод | 6578 |
| Інші функції й особливості | 3D-сканер, що відрізняється від, DCI-P3 100%, MSI Mystic Light Sync, NVIDIA G-Sync, Сканер відбитка пальця, вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, замок Noble, клавіатура з цифровим блоком, клавіша Copilot, шторка для камери, шумозниження |
| Клас | для геймерів |
| Комплектація | блок живлення, гарантійний талон, ноутбук |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.5 |
| Напруга батареї, В | 15.18 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 404 x 308 x 33 |
| Серія | MSI Vector |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Чипсет | AMD SoC |
| Яскравість, кд/кв.м | 1000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 176 569 ₴







