-3%

Ноутбук Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 (21QE003SRA) Black
97 999 ₴
95 459 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14171837
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.89 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 86 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Thunderbolt, HDMI, Combo-роз'єм мікрофон/навушники |
| Мережеві адаптери | Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32768 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 225U |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Частота процесора | 4800 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1024 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас | для бізнесу |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 0.7 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 359.7 x 250.8 x 18.14 |
| Серія | Lenovo ThinkPad |
| Яскравість, кд/кв.м | 400 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 95 459 ₴






