-3%

Ноутбук HP OMEN 16-am0078nw (CX5Q3EA) Black
64 699 ₴
63 049 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14171867
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.45 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 70 Вт/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 255H |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Частота процесора | 5100 МГц |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR | немає |
| Графічний чипсет | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Клас | для геймерів |
| Комплектація | зарядний пристрій |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 1.5 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 358 x 261 x 25 |
| Серія | HP Omen |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Яскравість, кд/кв.м | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 63 049 ₴

