-3%

Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 (83K2003LRM) Cosmic Blue
32 699 ₴
31 559 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14171897
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.68 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics UHD |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 50 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core i5-13420H |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 4600 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | Dolby Atmos, Smart Card Reader, tPM-модуль, вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера |
| Клас | для навчання |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Розміри, мм | 360 x 251 x 17.9 |
| Серія | Lenovo IdeaPad Slim 3 |
| Яскравість, кд/кв.м | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 559 ₴







