-3%

Ноутбук MSI Katana 17 (B13UCRK-1603PL) Black
49 499 ₴
47 959 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14171907
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.6 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Об`єм відеопам'яті | 4 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 17.3 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | TPM модуль |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 53.5 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core i5-13420H |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 4600 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї, мАгод | 4700 |
| Інші функції й особливості | Hi-Res certification, Nahimic Audio, TPM модуль, вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, мультитач, тачпад з цифровим блоком |
| Клас | для геймерів |
| Комплектація | адаптер живлення, документація, ноутбук |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.1 |
| Напруга батареї, В | 11.4 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 398 x 273 x 25.2 |
| Серія | MSI Katana |
| Частота пам'яті | 5200 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 959 ₴







