
Смартфон Honor Magic 8 Lite 8/512GB Forest Green Global
15 819 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14173757
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HONOR |
| Безпека | Розблокування за обличчям, Сканер відбитків пальців на екрані |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| ОС | Android |
| Оснащення | Стереодинаміки |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.2 |
| Стандарт зв'язку | 3G , 2G (GSM), 4G (LTE), 5G |
| Тип SIM-карти | E-Sim |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 189 г |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 6.79 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2640x1200 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 427 |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Пилозахисний корпус |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 7500 мА/год |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | NFC |
| Супутникова навігація | ГЛОНАСС, Beidou, GPS, Galileo |
| Мультимедіа | |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| Максимальна роздільна здатність відео | 3840x2160 |
| Функції камери | Ширококутний об'єктив |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512 GB |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 6 Gen 4 |
| Частота процесора | 2300 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відеоядро | Qualcomm Adreno 810 |
| Габарити (мм) | 161.9 x 76.1 x 7.76 |
| Додаткові функції фронтальної камери | aI-обробка |
| Інші функції й особливості | Пилозахисний корпус, Пилозахисний корпус, реверсивна зарядка, швидка - 66 Вт |
| Діафрагма основної камери | f/1.8 + f/2.2 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.45 |
| Комплектація | документація, кабель, смартфон |
| Максимальний розмір карти пам'яті | не підтримує |
| Модельний рік | 2025 |
| Обладнання | Стереодинаміки, акселерометр, гіроскоп, датчик наближення, датчик освітлення, компас |
| Особливості дисплею | 100% DCI-P3, 4320Hz PWM, HDR, алюмосилікатне скло, пікова яскравість 6000 ніт |
| Особливості корпусу | без вирізу |
| Популярні запити | Honor Magic 8 Lite |
| Роздільна здатність запису відео фронтальної камери | 1920 x 1080 |
| Тип акумулятора | кремній-вуглецевий (Si/C) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 819 ₴






