Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | First |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Акумулятор |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.34 кг |
| Час заряду акумулятора | 1.5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 60 хв |
| Довжина мережевого шнура | 1.9 м |
| Матеріал лез | Кераміка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Встановлення довжини стрижки, мм | 3-12 |
| Додаткові характеристики | РК дисплей |
| Комплектація | 4 змінні насадки, адаптер живлення, олія для змащування лез, підставка для заряджання, щіточка для очищення |
| Особливості | підставка для заряджання, Швидке заряджання, Індикатор рівня заряду |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 019 ₴


