-3%

Ноутбук Asus Vivobook 16 X1607QA-MB046W (90NB15Z1-M004W0) Quiet Blue
40 399 ₴
39 039 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12042427
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.9 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 50 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Qualcomm Snapdragon X Elite X1-26-100 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Частота пам'яті | 8448 МГц |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| В групі | Для роботи |
| Графічний чипсет | Qualcomm Adreno |
| Інші функції й особливості | Ударостійкий корпус, вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, зарядка USB Type-C, клавіатура з цифровим блоком, сертифікат TUV Rheinland, швидка зарядка, шторка для камери |
| Клас | для бізнесу |
| Кількість слотів пам'яті | вбудована в материнську плату |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Виробник графічного чипсета | Qualcomm |
| Розміри, мм | 357 x 251 x 20 |
| Серія | Asus VivoBook |
| Тип процесора | Qualcomm Processors |
| Яскравість, кд/кв.м | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 039 ₴







