
Смартфон Ulefone Armor X16 Pro 8/256GB Sand Dune
11 999 ₴
11 949 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12629787
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulefone |
| Безпека | Сканер відбитків пальців збоку |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| ОС | Android |
| Роз'єми | 3.5 мм (mini-Jack), USB Type-C |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.2 |
| Стандарт зв'язку | 3G , 2G, 5G |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 395 г |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 6.56 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1612х720 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 269 |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Швидка зарядка, Пилозахисний корпус |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 10360 мА/год |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | NFC |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС, Bds, QZSS, Galileo |
| Мультимедіа | |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| Функції камери | Спалах, Автофокус |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 2 ТБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Процесор | MediaTek Dimensity 6300 |
| Користувальницькі характеристики | |
| В групі | Броньовані, Для військових, З потужною батареєю (від 5000 мАгод), Захищені, Протиударні |
| Відеоядро | ARM Mali-G57 MC2 |
| Габарити (мм) | 173.8 x 83.4 x 18 |
| Додаткові функції фронтальної камери | відсутній спалах |
| Діафрагма основної камери | f/1.9 + f/1.8 + f/2.2 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.2 |
| Максимальна роздільна здатність відео | 2048 x 1152 (2K UHD) |
| Модельний рік | 2025 |
| Обладнання | акселерометр, барометр, гіроскоп, датчик наближення, датчик освітлення, компас |
| Особливості дисплею | Corning Gorilla Glass 5 |
| Популярні запити | Ulefone Armor X16 Pro |
| Роздільна здатність запису відео фронтальної камери | 1920 х 1080 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 949 ₴







