-3%

Ноутбук Asus ROG Strix SCAR 16 G635LW-U9322W (90NR0LD1-M00200) Black
178 699 ₴
174 179 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14179057
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.85 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Об`єм відеопам'яті | 16 GB |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Тип матриці | MiniLED |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 240 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 90 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32768 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 24 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 9 275HX |
| Тип процесора | Core Ultra 9 |
| Частота процесора | 5400 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 2000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR | Dolby Vision, HDR10 |
| Інші функції й особливості | вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, зарядка USB Type-C, підсвічування корпусу, сканер об'єму, Швидке заряджання |
| Клас | для геймерів |
| Комплектація | адаптер живлення, документація, ноутбук |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.7 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 354 x 268 x 22.8 - 30.8 |
| Серія | Asus ROG Strix Scar |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Яскравість, кд/кв.м | 1200 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 174 179 ₴





